EW200145
Oak Smoked Grey Heavy
Artisan Driftwood
Engineered WoodArtisan DriftwoodPlank
Artisan Driftwood Oak Smoked Grey Heavy Brushed Hardwax Oiled 20/5x200x2200mm (EGEW20013).
Oak Smoked Grey Heavy
Guide price
Enhance your home with our artisan driftwood oak smoked grey heavy brushed hardwax oiled 20/5x200x2200mm. This engineered wood flooring features a real wood top layer for authentic beauty, combined with a stable core for durability. The 20mm construction provides excellent stability and can be installed in most areas of your home. Easy to maintain and featuring a timeless design, this flooring adds warmth and character to any space.
pack Size
2.2m²
thickness
20mm
width
200mm
length
2200mm